Vizualizácie

Zariadenie interiéru je odrazom vkusu každého z nás a zároveň tým, na čo chceme byť právom hrdí. Aj preto by malo byť Vašim hlavným cieľom zabezpečiť jeho vytvorenie v čo najlepšom, najpraktickejšom a najatraktívnejšom prevedení. Prepojiť všetky nároky kladené na interiér je často veľmi náročné, a preto je priam ideálne nechať si pri jeho zariaďovaní poradiť od odborníkov. Pretože tí na základe svojich vedomostí a skúseností vedia, čo konkrétne sa pre Vaše bývanie či iný priestor hodí ako uliate.

Aj preto Vám ponúkame možnosť nechať si u nás vypracovať vizualizáciu budúceho zariadenia interiéru. Vypracovanie návrhu zahŕňa načrtnutie reálnych kontúr nábytku na mieru, jeho usporiadanie v konkrétnom priestore a prepojenie s vhodnými interiérovými doplnkami. Na základe vizualizácie získate reálnu predstavu o budúcom vzhľade Vášho bývania, ktorý môžete ešte pred jeho realizáciou pozmeniť a doladiť k dokonalosti. Priestor si navyše dokážete oveľa lepšie predstaviť aj naživo, a tak sa pomyselne preniesť v čase do doby, kedy už bude Váš interiér úplne nový.

Okrem vizualizácií zariadenia celého interiéru Vám ponúkame aj grafické návrhy vstavaných skríň, ktoré Vám uľahčia jej osadenie do priestoru a zároveň rozhodovanie o vzhľade a charaktere úložných priestorov v samotnej skrini. Vizualizáciu je možné vypracovať aj na iný typ samostatného nábytku.

V prípade záujmu o tvorbu vizualizácie budúceho interiéru či vstavaných skríň nás neváhajte osloviť.

Vizualizácia obývačka

Obývacia izba

Zaostrili sme pozornosť na miesto, kde trávite najviac času s rodinou. Výsledkom sú dizajnové obývacie zostavy a knižnice. Môžu byť dominantou obývačky alebo decentným prvkom, do ktorého ukryjete televízor.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia kuchyňa

Kuchyňa

Vysoké skrinky v kuchyni vás očaria nie len svojim veľkým úložným priestorom, ale aj estetickým prepracovaním. Vytvorili sme riešenia, ktoré ideálne spĺňajú potreby každého kuchára. Dobrú chuť.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia spálňa

Spálňa

Relax a dobrý spánok je na nezaplatenie. Pri navrhovaní skríň do spálne sme sa zamerali na príjemné materiály, ktoré vás nebudú rušiť pri oddychu a pritom dotvoria váš interiér.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia kancelária

Kancelária

Aj s týmto priestorom si vieme poradiť. Inšpirujte sa našimi návrhmi pre kanceláriu. Elegancia, praktickosť a dômyselné riešenia uľahčia prácu každému.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia detská izba

Detská izba

Farby, pestrosť, omalovánky, kreslené postavičky, veľké sny, hravosť, energia, radosť, úsmev, očakávania… to všetko a ešte viac sa týka všetkých detí. Naše skrine sú navrhnuté tak, aby mohli s deťmi „rásť“. Vstúpte s nami do ich sveta.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia chodba

Chodba

Oceníte ich pomoc vždy keď prídete domov, alebo keď odchádzate. Všetko máte po ruke, všetko je na správnom mieste, všetko je elegantne uložené v skriniach, vytvorených práve pre túto časť bytu. A kľúče od bytu už viac nebude hľadať.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia šatník

Šatník

„Walk in“ šatníky majú množstvo výhod oproti štandardným skriniam. Žiadne dvere vám nezavadzajú pri výbere oblečenia, máte výhľad na všetky veci a jednoduchšie si vyberiete, čo na seba. Vysnívaný priestor pre každú dámu.

zobraziť vizualizácie
Vizualizácia nadstavec

Nadstavec

Chýba vám ešte kúsok voľného miesta, kam uložiť sezónne oblečenie či iné predmety? Nadstavec je ideálnym riešením, ako využiť priestor nad dverami a zväčšiť tak úložnú plochu.

zobraziť vizualizácie